• Adres Folkart Towers K:26 D:2601
  • E-Posta buraytuzun@hotmail.com
  • Telefon 0553 085 83 92
KOSGEB Kobi Destekleri

KOSGEB Kobi Destekleri

Rekabetçi ve zorlayıcı piyasa koşullarında ayakta kalabilmek, büyümek ve gelişmek birçok işletme için kolay olmuyor. Ekonomik kalkınmanın sürdürülebilirliği, istihdamın artırılması ve katma değerin çoğaltılması için özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere yani KOBİ’lere sağlanan destek, hibe ve teşvikler büyük önem taşıyor.

KOBİ’ler için KOSGEB’in sunduğu birçok avantajlı destek programı bulunuyor. Bu desteklerden yararlanmak için ise belli başlı adımların izlenmesi gerekiyor.

Tüzün Danışmanlığı olarak bu adımların tamamında müşterilerimize profesyonel hizmet veriyor; KOSGEB desteklerinden faydalanmaları için gereken tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

KOSGEB hangi alanlarda KOBİ’lere destek veriyor?

KOSGEB, küçük ve orta ölçekli işletmeleri ekonomiye kazandırmak ve potansiyellerini artırarak kalkınmaya destek vermek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

KOSGEB’in bu hedef doğrultusunda hayata geçirdiği programlar şu şekilde sıralanıyor:

Girişimcilik Destekleri, AR-GE, Teknolojik Üretim ve Yerlileştirme Destekleri, İşletme Geliştirme, Büyüme ve Uluslararasılaşma Destekleri, KOBİ Finansman Destekleri, Laboratuvar Hizmetleri, İŞGEM/TEKMER Programı.

Bu destek programlarından yararlanmak için işletmelerin belli koşulları yerine getirmeleri, KOSGEB’in talep ettiği şekilde başvuru ve proje dosyalarını hazırlamaları, doğru şekilde başvuru yaparak süreci yakından takip etmeleri gerekiyor.

İşinizi şansa değil profesyonellere bırakın

İşletmenizi başarıya taşımak için KOSGEB desteğine ihtiyacınız varsa; bu sürecin her adımında güvenilir ve deneyimli bir çözüm ortağı ile yol almalısınız.

KOSGEB destekleri konusunda uzman kadromuzla birlikte uzun yıllardır KOBİ’lere profesyonel danışmanlık hizmetlerini başarı ile sürdürüyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz KOBİ destekleri hizmetlerimiz kapsamında;

  • Yurtdışı Pazar Desteği
  • Nitelikli Eleman Desteği
  • Fuar Desteği
  • İş Birliği – Güç Birliği
  • Ar-ge İnovasyon Desteği
  • Kobi Finansman Destekleri (Kredi Faiz Destek Programı ve Gelişen İşletmeler Pazarı KOBİ Destek Programı)
  • Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destekleri
  • Kobigel – Kobi Destek Programı da yer alıyor.

 

Bu destek programlarının tamamına yönelik; hazırlık aşamasından başlayarak başvuru sonuç aşamasına kadar tüm işlemlerin sorunsuz ve başarılı bir şekilde yürütülmesini ve yönetilmesini sağlıyoruz.

Öncelikle işletmeniz için en uygun destekleri belirliyor, proje fikirlerinizi değerlendirerek, bu desteklerden faydalanmanız için yapılması gereken çalışmanın planını uzman kadromuzla birlikte oluşturuyoruz.

KOSGEB desteklerine yönelik başvuru dosyası ve proje yazımı son derece titiz bir hazırlık sürecini de gerektiriyor. Tüzün Danışmanlığı olarak, bu süreci sizin için kolay hale getiriyor ve zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.

Başvuru sürecinin her adımını büyük hassasiyetle ele alıyor; başvurunuzun kabul edilmesini sağlayacak şekilde dosyanızı hazırlıyoruz. Ardından başvuru işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Başvuru takibi de üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Ekibimiz, sizin için dosyanızın durumunu yakından izler ve destekten faydalanma aşamasına kadar profesyonel danışmanlık hizmetlerini sürdürür.

Eğer işletmeniz için en doğru KOSGEB desteklerinden, sorunsuz, hızlı ve kolay bir başvuru süreci sonunda faydalanmak istiyorsanız, sizi de en kısa zamanda Tüzün Danışmanlığı’na bekliyoruz.