• Adres Folkart Towers K:26 D:2601
  • E-Posta buraytuzun@hotmail.com
  • Telefon 0553 085 83 92
KOSGEB Yeni Girişimci Destekleri

KOSGEB Yeni Girişimci Destekleri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye çapında KOBİ sınıfındaki işletmelerin piyasadaki etkinliğini, verimliliğini, iş potansiyelini, rekabet gücünü ve istihdam olanaklarını artırmak için birçok önemli destek sunuyor.

KOSGEB’in; sert ve rekabetçi piyasa koşullarında başarılı olmak isteyen, cesur, çalışkan ve azimli yeni girişimcilere yönelik de birçok alanda önemli destekleri bulunuyor.

Eğer siz de yeni iş fikriniz, planınız ve projenizle piyasaya sağlam bir şekilde adım atmak istiyorsanız, bu destekler size hem kolaylık hem de rekabette avantaj sağlar.

Bu desteklerden yararlanabilmek, profesyonel bir hazırlık, başvuru ve takip sürecini gerektiriyor.

Tüzün Danışmanlığı olarak KOSGEB tarafından verilen yeni girişimci desteklerinden yararlanmanız için her türlü hizmeti veriyoruz.

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği nedir?

İş hayatına ilk defa atılacak yeni girişimcilerin her yönden desteklenmesi, Türkiye ekonomisinin de kalkınması açısından son derece önemli.

Bu düşünceden yola çıkan KOSGEB de ilk kez iş kuracak olanlara yönelik, Yeni Girişimci Desteği programını hayata geçirdi. Programın hedefi girişimcilerin ihtiyaç duyabilecekleri konularda desteklenerek kurdukları işletmelerin başarılı olmasını ve bu yolla da katma değer yaratmalarını sağlamak.

KOSGEB bu hedef doğrultusunda; yeni girişimcilere kredi ve hibe desteklerinden kuruluş döneminde makine, teçhizat, ofis donanım ve yazılım desteğine, işletme gideri desteğinden sabit yatırım desteğine kadar birçok farklı kategoride teşvikler sunuyor.

Yeni girişimcilerin bu desteklerden yararlanmaları için, uygulamalı girişimcilik eğitimden başlayarak destek ödemelerinden faydalanma aşamasına kadar bir dizi süreci profesyonel bir şekilde yönetebilmeleri gerekiyor.

Destek hayallerinizi gerçekleştiriyoruz

Yeni işletmeniz için destek alma hayalinizi, hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüştürüyoruz.Tüzün Danışmanlığı olarak uzman ekibimizle birlikte uzun yıllardır, yeni girişimcilerin sektöre başarılı bir şekilde giriş yapmasına ve yükselmesine yardımcı oluyoruz.

KOSGEB’in sunduğu fırsatları değerlendirmek isteyen ancak işe nereden başlayacağını bilmeyen girişimciler için başarı odaklı çözümler sunuyoruz.

Hangi konularda hizmet veriyoruz?

Titiz bir hazırlık aşaması ve sıkı takip gerektiren KOSGEB’ten destek alma sürecini sizin için kolay hale getiriyoruz.

Sistem Veri Taban Kaydı, Geleneksel ve İleri Girişimcilik Teşvikleri, İş Planı Yazılımı, Kredi ve Hibe Teşvikleri, Fizibilite Raporunun Hazırlanması, Proje Süresince Takip ve Yönlendirme süreçlerinin tamamına yönelik profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Tüzün Danışmanlığı olarak, desteklerin hangilerinin sizin için uygun olduğunu belirliyor ve söz konusu desteklerden yararlanabilmeniz için yol haritasını çiziyoruz.

Yeni işletmenizin KOSGEB’in destek için talep ettiği şartları yerine getirmesini sağlıyor; başvuru için gereken tüm dosyaların hazırlanmasını ve profesyonel destek yazımını gerçekleştiriyoruz. Başvurunuzu yaparak, daha sonra da takip işlemlerini sizin için biz yönetiyoruz.

Doğru adımlarla ve doğru yönlendirme ile siz de KOSGEB desteklerinden kolay ve hızlı şekilde faydalanarak başarı hedeflerinize ulaşabilirsiniz.